wHucie.pl - Kocham Nową Hutę - 10 tysięcy kalendarzy dla Nowohucian

2019-02-12
Kocham Nową Hutę - 10 tysięcy kalendarzy dla Nowohucian

  Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, a nowohucianie będą mieli okazję do świętowania miłości do dzielnicy. Trwają ostatnie prace nad dwoma wersjami kalendarza. Wiemy i Wy wiecie kto wygrał konkurs, ale zdjęcia zawarte w dwóch wersjach kalendarza pozostaną tajemnicą aż do dnia premiery. Dlatego rezerwujcie ten dzień i spędźcie go razem z nami już po raz 5!

Tradycyjnie spotkamy się w samo południe na deptaku w al. Róż. Tam będziecie mogli odebrać swoje egzemplarze kalendarzy, spotkać się z nami, porozmawiać, otrzymać nowohucki magnes na lodówkę. Będzie również Krwiobus, w którym chętni będą mogli oddać krew.

W tym roku mamy również propozycję dla osób pracujących w godzinach południowych. O godzinie 17:00 w nowej siedzibie naszej fundacji odbędzie się wernisaż zdjęć wyróżnionych w dwóch edycjach konkursu "Kocham [fotografować] Nową Hutę". Opowiemy Wam również o całej akcji oraz o naszych planach. To będzie dobra okazja do poznania się lub towarzyskiego, nowohuckiego spotkania. Do zobaczenia!

               

Szczegóły i źródło wpisu: oficjalna strona wydarzenia na fb


Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: