wHucie.pl - Podziel się rzeczami na pokaz mody 60+

2017-12-14
Podziel się rzeczami na pokaz mody 60+

  Śniło mi się, że seniorki z Nowej Huty zaprezentowały się w stylizacjach przygotowanych przez Małgorzata Piątkiewicz-Szczechla. I nagle dostaję wiadomość od Marta Podsiadło, że KBF organizuje #KiermaszCentralny i co ja jako osoba z NH mogłabym zaproponować. I to był taki moment, na który bardzo czekałam bo uwielbiam plac w alei Róż i bardzo zależy mi na tym, by jego przestrzeń wypełniała się fajnymi działaniami z udziałem mieszkańców. Właśnie jedną z takich akcji będzie pokaz mody 60+. Ale żeby mógł się odbyć potrzeba nam różnych części garderoby odpowiadających charakterowi sylwestrowemu.

               

Jeśli macie w szafach, na strychach, w kufrach i walizach, albo w pawlaczach bolerka, surduty, spódnice, węże boa z piórami, rękawiczki, fikuśne kapelusiki, bereciki, toczki, woalki i chcecie je zobaczyć na modelkach 60+ podczas Kiermaszu Centralnego 28 grudnia od 14.00 do 16.00 (później potańcówka), to macie niepowtarzalną okazję to uczynić. Butik Unicut czeka na Was od 11.00 do 19.00 i przyjmie każdą ilość. Z góry dziękujemy za współtworzenie tego przedsięwzięcia. Bo o to własnie nam chodzi.

Małgorzata Szymczyk-Karnasiewicz


Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: