wHucie.pl - Sylwester w Nowej Hucie

2017-11-20
Sylwester w Nowej Hucie

  Wzorem z ubiegłego roku w Krakowie nie będzie wielkiego i hucznego sylwestra. W zamian za to Miasto przygotowało 4 mniejsze imprezy. Oprócz Rynku Głównego oraz Rynku Podgórskiego jest to Tauron Arena oraz Aleja Róż. Obie te lokalizacja pierwszy raz będą gościć sylwestrowych imprezowiczów. Wstęp oczywiście bezpłatny (do areny obowiązują bezpłatne wejściówki).

Tauron Arena: Jako pierwszy wystąpi tu zasłużony krakowski raper Szpaku wraz z Chory Band. Następnie na scenie pojawi się ceniona formacja Rasmentalism, która zagra przekrojowy materiał ze swoich dotychczasowych albumów. Po nich publiczność usłyszy duet Łona i Webber, który przy wsparciu zespołu The Pimps wykona z pewnością swój hit „Błąd”. Zabawę sylwestrową rozkręci też Ten Typ Mes – od albumów warszawiaka cieplej przyjmowane są tylko jego koncerty, więc z pewnością w TAURON Arenie Kraków atmosfera będzie gorąca!

Aleja Róż: Swingująco i tanecznie. O rozruszanie publiczności zadbają Companions. Po koncercie o uwagę publiczności powalczą Waldemar Domański, dyrektor Biblioteki Polskiej Piosenki, i Michał Wasilewski, znany jako dj Vasil. Stoczą oni „didżejską bitwę na utwory”, prezentując taneczną muzykę rozrywkową różnych pokoleń.

Start 21:00

źródło: krakow.pl

               Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: