wHucie.pl - Nieudane eventy

2017-10-07
Nieudane eventy

  Przechodziłem przypadkiem w okolicy al. Róż, słyszę jakieś śpiewy. Myślę - podejdę i zobaczę. Było to jakieś wydarzenie jakiejś wspólnoty religijnej. JAKIEŚ ponieważ nie znalazłem żadnej informacji, ani w okolicy, ani w internecie. Niestety na dopytanie organizatorów nie było czasu. Fakt, że gości praktycznie nie było.

Na facebooku pojawiły się komentarze, że głównym problemem z nieudanymi akcjami w Nowej Hucie jest właśnie brak informacji. Jeżeli tylko ktoś zgłasza się do mnie z prośbą o zamieszczenie plakatu/informacji zawsze to robię. Niestety takich osób jest mało. Ciężko jest na bieżąco monitorować bieżące wydarzenia, zwłaszcza te alternatywne. Najwięcej (prawdopodobnie) można poczytać na stronie Kalendarz Imprez Nowohuckich. Chociaż i tam nie każdy się ogłasza, mimo, że jest to darmowe.

               Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: