wHucie.pl - Pseudograffiti wciąż powraca

2017-09-09
Pseudograffiti wciąż powraca

  W Nowej Hucie jest już zdecydowanie mniej szpecącego pseudograffiti. To przede wszystkim zasługa administratorów budynków, jak i samych mieszkańców. Bloki sukcesywnie są odnawiane, a co za tym idzie jest większy nacisk na utrzymanie wyglądu elewacji. Wspólnoty często latami zbierają na remont. Część decyduje się wykupić dodatkowe ubezpieczenie zawierające m.in. usuwanie graffiti.

Niestety wciąż zdarzają się przypadki pazgrołów na nowohuckich blokach. Na zdjęciach przykład z os. Handlowego. Wandal pomalował kilka elementów, zaznaczając trasę swojego spaceru niczym pies. Na os. Kolorowym wymalował całą boczną ścianę. Administrator stanął na wysokości zadania i szybko usunął zniszczenia. Jednak wandal z pewnością weźmie od mamy kolejne pieniądze na farby i za jakiś czas pojawi się w innym miejscu.

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: