wHucie.pl - Trawniki zabezpieczone przed autami

2017-08-11
Trawniki zabezpieczone przed autami

  Mamy w Krakowie nowy trend. Władze chcą przywrócić chodniki dla pieszych. Sprawa toczy się głównie w centrum miasta. W Nowej Hucie mamy natomiast kolejne słupki, tym razem na osiedlu Na Skarpie. Są bardzo potrzebne, ponieważ panowała tam absolutna samowola w parkowaniu. Chronią trawnik, który został zagospodarowany na nowo, po totalnym zaoraniu przez samochody.

Druga strona medalu jest jednak inna. Należałoby wziąść pod uwagę także potrzeby kierowców. Na Skarpie po prostu nie ma gdzie zaparkować. Często trzeba zrobić kilka okrążeń, żeby znaleźć miejsce. Moim zdaniem terenu zielonego w okolicy jest na tyle dużo, że należałoby część poświęcić i zbudować prawdziwy parking. Kolejnym etapem byłby zakaz parkowania na uliczkach przy blokach co stwarza problemy z dojazdem dla np. Straży Pożarnej.

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: