wHucie.pl - Wino zagości w Kombinatorze

2017-07-12
Wino zagości w Kombinatorze

  Zapraszamy na inaugurację Nowohuckiej Akademii Wina! Będzie to seria spotkań, na których wspólnie odkryjemy czym różnią się od siebie poszczególne gatunki win, skąd pochodzą oraz jaki jest proces ich produkcji. Podczas prezentacji dowiecie się wszystkiego co chcielibyście wiedzieć o winie, ale baliście się zapytać :)

Akademia będzie mało akademicka. Żadnych referatów, kolokwiów, egzaminów, czy pał ze sprawowania. Będzie dużo radości płynącej ze wspolnych (nie)winnych rozmów i odkrywania nowych smaków. Premierowo zostanie odsłonięta karta win, która zagości w Kombinatorze na stałe!

O winach opowie wam Damian Simankowicz. Sommelier, który pasją do win zaraził się podczas wakacyjnych podróży. Damian jest absolwentem Szkoły Sommelierów, gdzie ukończył kursy londyńskiej szkoły Wine & Spirit Education Trust na poziomie Advanced. Prywatnie miłośnik Nowej Huty.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Na miejscu będzie można zakupić vouchery, dzięki którym odkryjecie smaki wszystkich naszych win. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: info@klubkombinator.com
20 lipca - godz. 20:00 - Klub Kombinator (os. Szkolne 25)

źródło: Klub Kombinator

               Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: