wHucie.pl - Alternatywny Przewodnik Po Nowej Hucie

2017-07-10
Alternatywny Przewodnik Po Nowej Hucie

  Za nami kolejny spacer w ramach "Alternatywnego Przewodnika Po Nowej Hucie". Dziękuję wszystkim za obecność. Pierwszy raz miałem okazję poprowadzić grupę i opowiedzieć o "moich" miejscach w Nowej Hucie. Wkrótce kolejne spacery. Polecam śledzić stronę Ośrodka Kultury im. Norwida.

Najbliższy spacer: CUD MNIEMANY? LITERACKA NOWA HUTA. Prowadzenie: Anna Grochowska (Wydział Polonistyki UJ). Wstęp wolny – zapisy do 13 VII: j.klas@okn.edu.pl

ALTERNATYWNY PRZEWODNIK PO NOWEJ HUCIE - działania edukacyjno-animacyjne z zakresu dziejów lokalnych w postaci spacerów szlakami dziedzictwa kulturowego, prelekcji o nieoczywistych historiach dotyczących terenów Nowej Huty oraz prezentacji miejsc, które odwołują się do lokalnej tożsamości. Projekt zakończy wydanie tworzonej kolektywnie publikacji w formie alternatywnego przewodnika po przestrzeni i dziejach Nowej Huty w formie drukowanej i elektronicznej. Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

               Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: