wHucie.pl - Odmienią Park Żeromskiego

2017-06-07
Odmienią Park Żeromskiego

  Park Żeromskiego wkrótce zmieni swoje oblicze. Wszystko dzięki bardzo chwalonej ostatnimi czasy miejskiej instytucji czyli Zarządowi Zieleni Miejskiej. Pierwsze prace już się rozpoczęły. Plany są bardzo ambitne. Obejmują wymianę ławek, koszy, alejek, nową roślinność. Ale najważniejsze to punkt widokowy, który będzie zlokalizowany prawdopodobnie na drzewie, a do tego szałasy, pajęczyny i cały plac zabaw dla dzieci. Nie zabraknie także nawiązania do patrona parku.

Park Żeromskiego (jak nazywają go urzędnicy) to dla okolicznych mieszkańców po prosty "alejki". Od czasu powstania praktycznie nigdy nie były remontowane. Nie wliczając oczywiście napraw osuniętej ziemi. Ławki są już mocno zniszczone, po placu zabaw pozostał tylko piasek. To ważna inwestycja, której wartość szacuje się na 250tys. zł.

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: