wHucie.pl - Kupuję w Nowej Hucie

2017-03-14
Kupuję w Nowej Hucie

  Lokalni handlowcy oferują często produkty lepszej jakości i w lepszej cenie niż popularne sieciówki z galerii handlowych. Tutaj przykład zakupu okularów. W galerii musimy zapłacić min. 299zł za okulary ze standardowymi szkłami i średniej jakości oprawką. Do tego będziemy zasypani różnymi ofertami zwiększającymi koszty. Ubezpieczenia to oczywiście standard.

Tym czasem Nowa Huta pełna jest lokalnych profesjonalnych optyków. Taki zakład znajduje się np. na os. Centrum A, tuż przy Placu Centralnym. Wybór jest spory, a ceny w mojej opinii dużo lepsze. Do 300zł z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście w ofercie są również droższe oprawki, zarówno te tradycyjne jak i nowoczesne.Badanie wzroku jest gratis, wykonywane na os. Handlowym (5min spaceru). Okulary miałem gotowe następnego dnia. Jestem bardzo zadowolony. Właściciel profesjonalnie pomógł w wyborze, na nic nie naciskał. Na ścianie dumnie wisi Dyplom Mistrzowski. Polecam.

Wspierajmy lokalny handel.

Zakład jest czynny pn-pt od 9 do 18.


Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: