wHucie.pl - Niszczą coraz więcej

2017-03-01
Niszczą coraz więcej

  Grono Szkół, których nauczyciele/rodzice/goście niszczą nowohuckie chodniki od pewnego czasu powiększa nam się o Szkołę Sportową na os. Handlowym. Kierowca tego auta za nic ma bezpieczeństwo uczniów, przepisy prawa i stan chodników. Dobrze, że jest blokada, bo w przeciwnym wypadku z pewnością podjechałby pod samo wejście. W tym miejscu widziałem również przypadki, gdzie robotnikom nie chciało się przejść z wiertarką parunastu metrów od parkingu, lecz musieli podjechać dostawczakiem pod samo wejście.

W niszczeniu chodników i "trosce" o bezpieczeństwo uczniów prym wiedzie jednak niezmiennie Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 5 ze Słonecznego. Mimo wielu prób i interwencji przed szkołą nadal po chodnikach jeżdżą samochody. I nie pomagają ani interwencje do Szkoły, ani do Straży Miejskiej.

               Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: