wHucie.pl - Zniknęła kapliczka

2016-07-02
Zniknęła kapliczka

  Tego jeszcze nie było. Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej z bloku nr. 21 na os. Willowym samowolnie i nielegalnie usunął kapliczkę. Sprawa wywołała wielkie oburzenie wśród okolicznych mieszkańców. Nie dość, że wspólnota mieszkaniowa nie jest właścicielem kapliczki to na dodatek nie jest nawet właścicielem terenu, na którym kapliczka stała. A stała tam w zasadzie od "zawsze". Obecnie "wandale" usadowili kapliczkę przy cmentarzu, wygląda to bardzo źle. Wysłałem do zarządcy bloku prośbę o stanowisko, czekam na odpowiedź.

aktualizacja: Otrzymałem odpowiedź. Wspólnota oczywiście nie chce się wypowiadać w tej sprawie, nie udzieliła odpowiedzi czy będzie uczestniczyć finansowo w przeprowadzce kapliczki. Obecnie Wspólnota jest oburzona niszczeniem nowego zieleńca przez (jak sądzą) “kapliczkowiczów“. Nie wyczułem chęci współpracy z osobami, którym kapliczka była bliska.

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: