wHucie.pl - Baner ŚDM

2016-06-01
Baner ŚDM

  Światowe Dni Młodzieży zbliżają się wielkimi krokami. Kraków ma swój napis przy oknie papieskim za sporą sumę pieniędzy, a my w NH mamy swój. Tańszy ale równie potrzebny mieszkańcom baner stanął na rondzie przy M1. Miasto zadbało oczywiście, aby trawa nie zarosła jak na osiedlach i nie przysłoniła cudownego baneru.

Are You Ready? Nowa Huta może nie będzie w centrum zainteresowania pielgrzymów, ale mam nadzieję, że wyremontowana za unijne pieniądze al. Jana Pawła II nie ulegnie zniszczeniu przez zaparkowane w upale autokary. Podczas ostatniej wizytacji Szpital Żeromskiego oświadczył, że jest gotowy na przyjęcie większej liczby pacjentów. Na SOR liczba ta ma zwiększyć się o ok 100%. Wierzą w to z pewnością wszystkie osoby, które miały kiedykolwiek "przyjemność" utknąć w tamtejszej kolejce.

               Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: