wHucie.pl - Rowery miejskie - wypożycz także w Nowej Hucie

2015-07-05
Rowery miejskie - wypożycz także w Nowej Hucie

  Wypożyczalnia miejskich rowerów - pomysł bardzo fajny ale wciąż mało popularny w Nowej Hucie. Mamy do dyspozycji co prawda tylko 3 takie wypożyczalnie (mapka poniżej) ale są zlokalizowane w dobrych miejscach (rondo czyżyńskie, kocmyrzowskie oraz DH Wanda). Nie ma za to problemu z oddaniem roweru w centrum miasta. Tam stacje są prawie przy każdym przystanku MPK.

Wypożyczenie roweru jest bardzo proste. Najpierw należy bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.kmkbike.pl oraz zrobić pierwszą wpłatę. Trwa to max 3min. Na telefon komórkowy otrzymujemy PIN z którym udajemy się do najbliższej stacji. Wpisujemy tam numer naszego telefonu, pin oraz wybieramy rower, który chcemy wypożyczyć.

Opłaty są bardzo niskie. Dla posiadaczy aktywnego biletu miesięcznego wypożyczenie do 40min jest bezpłatne. Do godziny do tylko 1zł a warto pamiętać, że jeśli gdzieś po drodze oddamy rower i wypożyczymy go jeszcze raz - czas się zeruje. Na stronie www.kmkbike.pl znajdują się wszystkie informacje o systemie a także możemy przed wyjściem z domu sprawdzić ile rowerów jest dostępnych w danej stacji.

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: