wHucie.pl - interwencje - Brak wiat przystankowych

2015   |   interwencje   |   nieudane
Brak wiat przystankowych

  Remont al. Jana Pawła II dawno się zakończył. Nie wszystko jednak zostało zrobione. To co najbardziej niepokoi okolicznych mieszkańców to brak wiat na przystankach autobusowych "os. Kolorowe" (w obu kierunkach) oraz na Rondzie Czyżyńskim przy stacji paliw. Jest to bardzo uciążliwe zwłaszcza przy deszczach. Wiaty na przystankach tramwajowych pojawiły się szybko, w zasadzie razem ze wznowieniem ruchu tramwajowego na tym odcinku. Natomiast o autobusach jakoś zapomniano.Interwencja: Mail do Rady Dzielnicy XVIII w 2015r. W odpowiedzi przekazano stanowisko ZIKiT, obiecujące wiatę na wiosnę 2016. Nie da się nic przyspieszyć.

Kolejny mail w czerwcu 2016r. Odpowiedź na zdjęciu powyżej.

Efekt: Wiata po wielu miesiącach stanęła na swoim miejscu. Jest piękna, szara, bez reklam. To jednak zasługa Światowych Dni Młodzieży a nie skarg mieszkańców i radnych.


Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
trwa inicjalizacja, prosze czekac...